čtení na 4 minut | Blog / Recenze

Značka Melitta vyrábí kvalitní kávovary. Ať už se jedná o plně automatické profesionální kávovary nebo kávovary pro překápavanou kávu. Značka funguje již přes 100 let a proto se jedná o zkušeného výrobce kávovarů. Dává si záležet na kvalitním provedení, funkčnosti a lehké ovladatelnosti kávovaru.

 

V současné době se značka Melitta věnuje především výrobou automatických kávovarů, papírových filtrů a prodejem pražené kávy.

HISTORIE

Paní Melitta Bentz se svým nápadem vytvořit otvory ve spodní části mosazného hrnku a do něj vložit kus papíru zapříčinila vynalezení prvního kávového filtru.

V roce 1908 Melitta se svým manželem Hugem registrují společnost pro výrobu a prodej tohoto vynálezu. V letech 1910 a 1911 získali zlaté a stříbrné medaile na mezinárodní výstavě v Drážďanech.

Od roku 1964 se společnost zabývá také výrobou elektrických kávovarů. Tato společnost během své existence vyráběla mnoho výrobků přes produkty do domácnosti, papírové filtry až po elektrické kávovary. V dnešní době se se zabývá zejména výrobou automatických kávovarů, papírových filtrů a prodejem pražené kávy.

Už čtyři generace přináší radost v podobě automatických kávovarů a pražené kávy.

VÁŠNIVÝ SPECIALISTÉ NA KÁVU

Značka Melitta předává svou vášeň pro kávu i svým pracovníkům, na které jsou obzvlášť pyšní. Svým pracovníkům poskytují program, který je zasvěcuje do znalostí kávového světa, aby věděli o kávě co nejvíc a předávali tyto znalosti dál.

 

Melitta neustále sleduje nové informace a trendy na trhu s kávou, aby mohla přinášet inovativní řešení pro své zákazníky. Pravidelně navštěvuje pěstitelské oblasti a kávové plantáže. Tím má kávu pěkně pod dohledem a ví, co prodává.

ZAPOJENÍ SPOTŘEBITELE

Melitta dbá na spokojenost svého zákazníka, proto provádí každoroční průzkumy a ochutnávky. Svého zákazníka nenechají nikdy ve štychu. Zákaznická podpora jim jede na 100%. Pokud máte s něčím problém, obraťte se na Melittu skrze telefon, poštu, e-mail nebo co nejjednodušeji a nejrychleji přes Facebook.

Díky vlastnímu výzkumu a vývoji v Melittě je jejich způsob přípravy vždy aktuální a odpovídá modernímu designu. Inspiraci čerpají nejen u sebe samých a zaměstnanců ale také na vybraných univerzitách a výzkumných skupinách.

Melitta opravdu dělá z kávy požitek. Nabízí kávu, různé přístroje k inovativní přípravě káv – od ručního filtru až k plně automatizovanému kávovaru.

VYZKOUŠEJTE TO NEJLEPŠÍ OD ZNAČKY MELITTA

DO DOMÁCNOSTI I DO KANCELÁŘ

Milujete hrnek velké černé kávy? Jedná se o filtrovanou nebo překapávanou kávu. Melitta aroma signature deluxe black je moderní a spolehlivý překapávač, který vám vykouzlí tu nejlepší ranní kávu na probuzení a nastartování do nového dne.

 

Zvládne připravit 1,35 l kávy. Tento objem kávy je ideální do větší domácnosti, do kanceláře nebo do menší kavárny. Díky programovatelné varné desce si můžete vybrat, jak dlouho chcete kávu udržovat v teple – 30/60/90 minut. Překapávač můžete i pohodlně mýt v myčce.

Pro překapávanou kávu se hodí jemnější a ovocnější kávy. Zkuste například Rwandu ve které ucítíte pomeranč a černý čaj.

KÁVA JAKO Z KAVÁRNY

Jste milovníci klasického espressa nebo lunga? Pak už nebudete chtít nic jiného než automatický kávovar od Melitty SOLO. Tichý společník do každé domácnosti, který vám nezabere ani moc místa ve vaší kuchyni.

 

Nemáte rádi příliš silnou kávu ale váš manžel zase ano? To vůbec nevadí, na kávovaru SOLO jde jednoduše nastavit stupeň síly kávy, který vám bude vyhovovat. Od slabé až po silnou. Kávovar umí dokonce připravit kávu přímo do dvou šálků zároveň.

 

Návštěva si ale občas žádá kávu s mlékem a vy jim chcete dopřát požitek jako z kavárny? Pak vsaďte na kávovar SOLO & Milk. Pomocí trysky našleháte mléko a přidáte do kávy. 

 

Přemýšlíte jakou kávu zvolit, aby naplno vynikla její chuť? Zvolte výběrovou kávu, která je pražená pro přípravu espressa. Velmi oblíbená je Brazílie, ve které vyniká kakao, oříšek a čokoláda.

Vodu v kávovaru měňte denně!

POHODLNÁ A DOKONALÁ KÁVA

Kávovar Melitta CI Touch je vybaven přímo ohřevem mléka a vody. S tímto kávovarem budete moci připravovat kávu jako profesionál. Bude vám stačit jeden dotyk a káva bude připravena. Kávovar dokáže připravit espresso, lungo, cappuccino a dokonce i latte macchiato. S mlékem v zásobníku ale zacházejte opatrně a vždy ho ještě ten den spotřebujte.

 

Díky automatickému čištění bude váš kávovar krásně čistý a bude připravovat dokonale chutnající kávu. 

Do zásobníků na kávu dávejte jen tolik kávy, kterou maximálně do 4 dnů spotřebujete. Byla by škoda, ji tam nechat vyčichnout.

Melitta Cafina XT4
Denní kapacita kávovaru: 200. Zásobník kávy (g): 1000
199 000,0 Kč
Do 13 týdnů u vás
Melitta Cafina XT6
Denní kapacita kávovaru: 300. Zásobník kávy (g): 1000
259 000,0 Kč
Do 13 týdnů u vás
Melitta Cafina XT8
Denní kapacita kávovaru: 500. Zásobník kávy (g): 1000
319 000,0 Kč
Do 13 týdnů u vás
Melitta Cafina XT8-F
Denní kapacita kávovaru: 500. Zásobník kávy (g): 3000
349 000,0 Kč
Do 13 týdnů u vás
Melitta Cafina XT7
Denní kapacita kávovaru: 400. Zásobník kávy (g): 1000
295 000,0 Kč
Do 13 týdnů u vás
Melitta Cafina CT8
Denní kapacita kávovaru: 300. Zásobník kávy (g): 1300
459 000,0 Kč
Do 13 týdnů u vás
Melitta Cafina XT5
Denní kapacita kávovaru: 200. Zásobník kávy (g): 1000
239 000,0 Kč
Do 13 týdnů u vás

Spokojení zákazníci

98% spokojených zákazníků

Čerstvá káva

pražíme 14 druhů káv

Vše pro přípravu kávy

209 značek kávového vybavení

Doprava zdarma

při objednávce nad 1290 Kč
Tagy :
Autor : Mirka
„Výběrová káva je jediná káva, kterou má smysl pít.“ Káva mě uchvátila před nějakými 8 lety. Rozhodla jsem se, že bude mou prací, koníčkem i posláním. Vše, co o kávě vím, se snažím předávat dál. Vám, mí drazí kávomilci!
Napsáno: 3.6.2020
Lazenskakava.cz TheBakeryCoffee.com
Pražíme především výběrovou kávu pod dvěma značkami, ale upražíme i unikátní kávu jen pro vás.

Jsme nadšenci do kávových technologií, pro kavárny a kanceláře zajišťujeme kávovary - pákové, automatické i překapávače.
Děláme servis kávovarů a marketingovou podporu.

O kávě také školíme s akreditačí MŠMT.
Doporučujeme pro skvělou kávu
zrnková káva a kapsle
Výběrová káva čerstvě pražená káva a výběrové kapsle
kávovary
Kávovary pákové, automatické a překapávací kávovary
mlýnky na kávu
Mlýnky na kávu ruční a elektrické mlýnky na kávu
Naše služby pro gastro