Lázeňská káva se snaží posunout úroveň kvality kávy a poskytnout zákazníkům co nejvíce informací. Pro všechny milovníky tohoto nápoje nabízíme tu nejlepší výběrovou kávu v různých úrovních pražení. Nabízíme kvalitní koncept pro gastronomii i školení personálu. Do firem a kanceláří, které mají zájem o kvalitní úroveň kávového servisu, rádi dodáváme naše produkty.

Naším cílem je především kvalita prodávané kávy a spokojenost zákazníka, proto dohlížíme na celý výrobní proces kávy – od nákupu zelených zrn, až po Váš šálek espressa.

 

Person Performing Coffee Art

Oslovila Vás Lázeňská káva a chtěli byste se s námi podílet na jejím rozvoji a stát se součástí našeho týmu? Spolupracovat s námi můžete prostřednictvím těchto konceptů:

 

Koncepty spolupráce:

—   Franšíza

—   To Go (od 5m2 )

—   Obchodní zástupce

—   Kavárna nebo firma – nabídka na míru

—   Affiliate partner web

 

Spolupráce probíhá v rámci několika variant investičního a právního vztahu:

—   Franšízant

—   Pronájem – pronajmout si můžete kávovar nebo kompletní vybavení na různé akce (workshop, banket, konference atd..)

—   Odkoupení zařízení (lze také splácet následným odběrem kávy)

 

V případě zájmu o některou z výše uvedených spoluprácí neváhejte a kontaktujte nás!

Nebojte se nám napsat, kde a jak byste s kávou chtěli pracovat, jaké máte zkušenosti, nebo jaké jsou Vaše vize do budoucna. Vše následně probereme na společné schůzce, případně se k nám do pražírny můžete osobně přijet podívat. Nemáte to k nám zrovna blízko? S tím si nelámejte hlavu – zajistíme Vám ubytování a celý koncept včetně zaškolení u nás během pár dnů doladíme!

 

Close-up of Hand Holding Coffee Machine