Prémiová káva s sebou

Jedná se o koncept prodeje kávy s sebou v papírových kelímcích a balíčků výběrové kávy vhodné pro domácí použití. Káva připravená baristou pomocí kávovaru nebo alternativním způsobem, nastartuje Vašim zákazníkům den. Je vhodný zejména pro místa velkého pohybu lidí (nákupní centrum, náměstí atd.). Partner konceptu To Go může fungovat i jako lokální partner s VO podmínkami. Se vším Vám pomůžeme a poradíme Vám, jak na to!

Koncepty spolupráce:

— Franšíza

— To Go (od 5m2 )

— Obchodní zástupce

— Kavárna nebo firma – nabídka na míru

— Affiliate partner web

Spolupráce probíhá v rámci několika variant investičního a právního vztahu:

— Franšízant

— Pronájem – pronajmout si můžete kávovar nebo kompletní vybavení na různé akce (workshop, banket, konference atd..)

— Odkoupení zařízení (lze také splácet následným odběrem kávy)

Technologické vybavení kavárny

Chceme ti představit možné vybavení pro tvou kavárnu, aby se tvůj sen stal skutečností. Samozřejmě si svou kavárnu můžeš vybavit dle vlastních představ a proto rádi tvoříme nabídky na míru. Níže je výpis produktů, které jsou v každé kavárně potřeba.

Nuova Simonelli Appia II 2GR

115 000 Kč bez DPH

APPIA 2 je dvoupákový kávovar, který je spojen s dokonalým výkonem ve velmi navštěvovaných kavárnách. Kávovar je velmi jednoduchý a spolehlivý. Kávovar disponuje volumetrickým dávkováním. To znamená, že máme k dispozici více tlačítek, díky kterým si sami nastavíme jak dlouhou chceme extrakci. 11 litrový bojler vás podrží i při nejvyšší špičce vašeho provozu.

Nuova Simonelli MDXS

20 300 Kč bez DPH

Kameny tohoto mlýnku mají velikost 65mm a mlýnek je vybaven mikrometrickým nastavováním hrubosti mletí. Proč v názvu MDXS se nachází písmeno S? S = silent a to je úprava mlýnku pro tiché mletí. Zásobník je vytvořen pro nasypání kilového balíčku zrna a jeho maximální denní produktivita je na 9 kilogramů kávy, tudíž máte určitou rezervu pro cíle vaší kavárny!

Heavy Tamper 58mm a podložka pod tamper

1260 Kč bez DPH

Kávu je potřeba do páky utlačit, jinak by nám extrakce neproběhla jak má, takže k tomu potřebuješ Tamper a pod něj podložku, aby sis nezničil svou pracovní plochu.

Filtrace vody

BWT Bestmax XL

4 230 Kč bez DPH

Výsledek obrázku pro bwt bestmax

Součástí zapojení každého kávovaru je pořízení filtrace vody. Pro výslednou chuť espressa a delší živostnost kávovaru, jsou patrony nedílnou součástí vašeho vybavení.

Besthead Flex včetně filtru mechanických nečistot

3500 Kč bez DPH

Výsledek obrázku pro besthead flexVýsledek obrázku pro bwt filtr mechanických nečistot

Oba z těchto prvků jsou potřeba ke správnému fungování filtrace vody a konstantních výsledků tvého kávovaru.

Digitální váha Brewista V2

1650 Kč bez DPH

Brewista Smart Scale V2 je vhodná do kaváren pro měření espressa nebo přípravu filtrované kávy. Zapomeňte na tužkové baterie, stačí Vám USB kabel. Balení obsahuje silikonový obal, který chrání vážící plochu před nebezpečnými faktory – prach, polití. Váha měří od 0,1g do 2 kg a má 6 inteligentních programů.

Konvičky pro šlehání mléka

1320 Kč bez DPH

Doporučuji ti koupit si minimálně 1 kus každé velikosti a časem si sám najdeš cestu, které konvičky používáš raději pro šlehání a malování latte artu.

V případě zájmu o některou z výše uvedených spolupráci neváhejte a kontaktujte nás! Nebojte se nám napsat, kde a jak byste s kávou chtěli pracovat, jaké máte zkušenosti, nebo jaké jsou Vaše vize do budoucna. Vše následně probereme na společné schůzce, případně se k nám do pražírny můžete osobně přijet podívat. Nemáte to k nám zrovna blízko? S tím si nelámejte hlavu – zajistíme Vám ubytování a celý koncept včetně zaškolení u nás během pár dnů doladíme!

Osobní schůzka je možná kdekoliv na těchto trasách:

Praha – Brno – Zlín nebo Praha – Hradec Králové – Pardubice – Olomouc – Zlín.