Varování: Tento článek je pro zamilované. Valentýn se nezadržitelně blíží a vy stále nevíte, co dát své drahé polovičce? Nad šálkem kávy to možná celé začalo. Proč tedy neoslavit den svatého Valentýna právě kávou? Vybrali jsme za vás naše favority, kterými rozhodně nešlápnete vedle.

Článek jsme rozdělili na dvě části – dárky pro ni a dárky pro něj. Je jen na vás jak se rozhodnete s článkem pracovat:

 1. Přečtu si jen tu část, která se mě týká – nezkazím si překvapení od partnera
 2. Přečtu si obě části – chci extra dávku inspirace
 3. Přečtu si jen tu část, která se mě netýká – pošlu ji svému partnerovi jako inspiraci 

DÁRKY PRO NI

Valentýn se blíží a vy stále nevíte, čím obdarovat vaši partnerku? Pusťte k vodě věčnou klasiku; růže, kino, večeře. Zamyslete, co vaše partnerka (kromě vás) miluje nejvíce. Není to právě káva? Vybrali jsme za vás naše favority, kterými rozhodně nešlápnete vedle.

STYLOVÝ KEEPCUP

Máte po svém boku partnerku, která se nikdy nezastaví, je neustále na cestách, myslí na životní prostředí a v kavárně si zásadně objednává cappuccino nebo flat white? Pak jí nejvíce udělá radost právě tento originální designový a ekologický hrnek.

Co vaše partnerka především ocení:

 • Designový a ekologický kousek
 • Netoxický
 • Káva v něm vypadá skvěle a vydrží až o 30 minut déle horká

*V dostání mnoha barevných variantách.

KÁVOVÉ PŘEDPLATNÉ

Radost z hmotných dárků je obvykle velmi pomíjivá. Věnujte své partnerce dárek, u kterého bude prožívat každý měsíc radost stejnou, jako na den Svatého Valentýna.

Děsí vás, jakou má vaše partnerka spotřebu kávy? Objednejte jí kvalitní a čerstvou kávu až do její poštovní schránky, či kanceláře. Stačí si vybrat, kolik a na jak dlouho ji máme kávu zasílat. Pokud si nevíte rady s výběrem kávy, napište nám, rádi vám poradíme a společně vymyslíme, který chuťový profil jí více sedne.

TERMOSKA FRANK GREEN LILIAC HAZE 295 ML

Termoska Frank Green je téměř nerozbitná – ideální pro ženy, které potřebují mít svůj denní příjem kofeinu neustále po ruce. Materiály použité na jeho výrobu jsou zdravotně nezávadné, šetrné k životnímu prostředí a odolné vůči skvrnám a zápachu.

Frank je vyrobený z nerezové oceli. Jeho vnitřní keramické provedení má vakuově izolovanou trojitou stěnu, která zajišťuje to, že nápoj zůstane horký nebo studený až po dobu 12 hodin. Vícedílné, bezpečné a snadno použitelné víčko je odolné proti rozlití nápoje. Skvěle padne do ruky i do standardních držáků na nápoje – skvělý na cesty.

 

Co vaše partnerka především ocení:

 • Eco-friendly
 • Moderní design
 • Nerozbitný, netoxický, neprotékavý
 • Odolný vůči skvrnám a zápachu
 • Myčka se ho nebojí
 • Izoluje teplotu až po dobu 12 hodin

*V dostání mnoha barevných variantách.

VĚNUJTE JÍ SPOLEČNÝ ČAS

V dnešním uspěchaném světě je společně strávený čas snad to nejcennější, co můžete někomu věnovat. Co takhle jednou místo lístků do kina pořídit jednu z našich prohlídek pražírny, degustaci, či kurz alternativní přípravy kávy?

DÁRKY PRO NĚJ

V