čtení na 4 minut | Blog / Blog

Varování: Tento článek je pro zamilované. Valentýn se nezadržitelně blíží a vy stále nevíte, co dát své drahé polovičce? Nad šálkem kávy to možná celé začalo. Proč tedy neoslavit den svatého Valentýna právě kávou? Vybrali jsme za vás naše favority, kterými rozhodně nešlápnete vedle.

Článek jsme rozdělili na dvě části – dárky pro ni a dárky pro něj. Je jen na vás jak se rozhodnete s článkem pracovat:

 1. Přečtu si jen tu část, která se mě týká – nezkazím si překvapení od partnera
 2. Přečtu si obě části – chci extra dávku inspirace
 3. Přečtu si jen tu část, která se mě netýká – pošlu ji svému partnerovi jako inspiraci 

Ebook zdarma: Jak na alternativní přípravu





DÁRKY PRO NI

Valentýn se blíží a vy stále nevíte, čím obdarovat vaši partnerku? Pusťte k vodě věčnou klasiku; růže, kino, večeře. Zamyslete, co vaše partnerka (kromě vás) miluje nejvíce. Není to právě káva? Vybrali jsme za vás naše favority, kterými rozhodně nešlápnete vedle.

STYLOVÝ KEEPCUP

Máte po svém boku partnerku, která se nikdy nezastaví, je neustále na cestách, myslí na životní prostředí a v kavárně si zásadně objednává cappuccino nebo flat white? Pak jí nejvíce udělá radost právě tento originální designový a ekologický hrnek.

Co vaše partnerka především ocení:

 • Designový a ekologický kousek
 • Netoxický
 • Káva v něm vypadá skvěle a vydrží až o 30 minut déle horká

*V dostání mnoha barevných variantách.

KÁVOVÉ PŘEDPLATNÉ

Radost z hmotných dárků je obvykle velmi pomíjivá. Věnujte své partnerce dárek, u kterého bude prožívat každý měsíc radost stejnou, jako na den Svatého Valentýna.

Děsí vás, jakou má vaše partnerka spotřebu kávy? Objednejte jí kvalitní a čerstvou kávu až do její poštovní schránky, či kanceláře. Stačí si vybrat, kolik a na jak dlouho ji máme kávu zasílat. Pokud si nevíte rady s výběrem kávy, napište nám, rádi vám poradíme a společně vymyslíme, který chuťový profil jí více sedne.

TERMOSKA FRANK GREEN LILIAC HAZE 295 ML

Termoska Frank Green je téměř nerozbitná – ideální pro ženy, které potřebují mít svůj denní příjem kofeinu neustále po ruce. Materiály použité na jeho výrobu jsou zdravotně nezávadné, šetrné k životnímu prostředí a odolné vůči skvrnám a zápachu.

Frank je vyrobený z nerezové oceli. Jeho vnitřní keramické provedení má vakuově izolovanou trojitou stěnu, která zajišťuje to, že nápoj zůstane horký nebo studený až po dobu 12 hodin. Vícedílné, bezpečné a snadno použitelné víčko je odolné proti rozlití nápoje. Skvěle padne do ruky i do standardních držáků na nápoje – skvělý na cesty.

 

Co vaše partnerka především ocení:

 • Eco-friendly
 • Moderní design
 • Nerozbitný, netoxický, neprotékavý
 • Odolný vůči skvrnám a zápachu
 • Myčka se ho nebojí
 • Izoluje teplotu až po dobu 12 hodin

*V dostání mnoha barevných variantách.

VĚNUJTE JÍ SPOLEČNÝ ČAS

V dnešním uspěchaném světě je společně strávený čas snad to nejcennější, co můžete někomu věnovat. Co takhle jednou místo lístků do kina pořídit jednu z našich prohlídek pražírny, degustaci, či kurz alternativní přípravy kávy?

DÁRKY PRO NĚJ

Valentýn není jenom o dostávání kytic růží a krásných šperků. Překvapte letos svého partnera a darujte mu něco, co ještě nikdy v životě nedostal. Je blázen do vás, to je jasné. Není tak náhodou ale i blázen do kávy?

RUČNÍ MLÝNEK HARIO SKERTON PLUS

Dopřejte svému milovanému pořádnou dávku mužnosti. Ruku na srdce dámy, kdy jindy je váš muž více sexy, než když vám po ránu připravuje čerstvě namletou kávu?

 

Váš muž na tomto mlýnku především ocení:

 • Šikovnost a praktičnost
 • Nejkvalitnější materiál
 • Nastavení hrubosti mletí
 • Kvalitně a rychle namletou kávu 
 • Snadná údržba

AEROPRESS AEROBIE

Patří váš muž mezi ty, kteří neustále zkouší nové věci? Dává spíše přednost alternativním způsobům přípravy kávy? Potrpí si na čistý a minimalistický design? Hodně cestuje a výběrovou kávu by si nejraději dopřál i pod stanem? Pak nám věřte, že Aeropress Aerobie už nedá z ruky.

 

Aeropress tak jak ho známe spatřil světlo světa teprve v roce 2005. Jeho snadné použití ocení jak začátečníci, tak mistři – v přípravě kávy s tímto šikovným pomocníkem se totiž pořádá i mistrovství světa! 

 

Co si váš muž na Aeropressu zamiluje?

 • Lehkost a odolnost
 • Snadné čištění
 • Ještě aromatičtější a rozmanitější chuť kávy
 • Rychlá příprava

POZOR!

Váš muž si Aeropress pravděpodobně zamiluje natolik, že 350 ks papírových filtrů, které k aeropressu přidáváme zdarma, mu brzy nebudou stačit. Předejděte zavčasu této situaci a hoďte mu k Aeropressu jedno balení papírových filtrů navrch.

TERMOSKA FRANK GREEN BLACK 295 ML

Naše nejoblíbenější, téměř nerozbitná termoska. A ano, uvádíme ji v tomto výčtu už podruhé, protože náš Frank si získá srdce všech a každý si ho zamiluje z jiných důvodů. 

Frank je vyrobený z nerezové oceli. Jeho vnitřní keramické provedení má vakuově izolovanou trojitou stěnu, která zajišťuje, že nápoj zůstane horký nebo studený až po dobu 12 hodin. Vícedílné, bezpečné a snadno použitelné víčko je odolné proti rozlití nápoje. Skvěle padne do ruky i do standardních držáků na nápoje. 

 

Co váš partner na Frankovi ocení:

 • Moderní design
 • Odolný vůči skvrnám a zápachu
 • Izoluje teplotu až po dobu 12 hodin
 • Inovativní a funkční
 • Nerozbitný, netoxický, neprotékavý

*V dostání mnoha barevných variantách.

Že zrovna nikoho nemáte? Nevadí! Udělejte radost sami sobě! Na Valentýna, nebo jen tak.

Líbil se vám tento článek? Pošlete ho do světa!

Spokojení zákazníci

98% spokojených zákazníků

Čerstvá káva

pražíme 13 druhů káv

Vše pro přípravu kávy

110 značek kávového vybavení

Doprava zdarma

při objednávce nad 990 Kč
Autor : Zdenek Mareček
Jako hlavní pražič se na mě můžete obrátit se zpětnou vazbou na kávu.
Napsáno: 5.2.2020
Lazenskakava.cz TheBakeryCoffee.com
Pražíme především výběrovou kávu pod dvěma značkami, ale upražíme i unikátní kávu jen pro vás.

Jsme nadšenci do kávových technologií, pro kavárny a kanceláře zajišťujeme kávovary - pákové, automatické i překapávače.
Děláme servis kávovarů a marketingovou podporu.

O kávě také školíme s akreditačí MŠMT.