Máme ho! Ježíškův seznam dárků pro milovníky kávy. Chcete vědět, co je letos na prvních 10 příčkách jako nejlepší dárek pro kafaře? Tak tady jsou, nejlepší kávové dárky na Vánoce 2022.

grafika 10 nejlepších kávových dárků na Vánoce 2022

Top 10 vánočních dárků pro kafaře

 1. ESPRESSO SMĚS 80/20 S OCEbalení kávy espresso směs 80/20NĚNÍM GREAT TASTE!
  Směs pražených zrnek kávy arabiky a robusty je vybalancovaná v poměr 80:20. Že máme opravdu vychytanou recepturu pro její přípravu svědčí i získání gastronomického „Oskara“ – Great Taste Awards. Takže doslova dárek, co má cenu!


 2. červeno stříbrný moderní kávovar Nuova Simonelli Oscar MoodNUOVA SIMONELLI OSCAR MOOD
  Nový Oscar je kávovar moderního milovníka espressa. Tyhle kávovary domácí baristé odjakživa zbožňují. Aktuální verze Mood je naprosto neodolatelná. Kvalita domácího espressa naprosto topová, šlehání mléka jakbysmet a k tomu design v barvách, dřevě a s displejem.


 3. ruční kávovar na espresso flair 58FLAIR 58
  Jakmile se na scéně objevil ruční kávovar Flair Espresso, získal si srdce opravdových kafařů. Poslední počin výrobců Flairu je verze 58. S tímto kávovarem pod stromkem bude váš obdarovaný Ježíškovi děkovat až do dalších Vánoc.


 4. červený ruční mlýnek kávy značky ComandanteCOMANDANTE C40 MK4
  Tohle bude pro každého kávomila doslova láska na první pohled. Už ten je totiž pohádkový! Značka Comandante je v kávovém světě vlastně synonymem dokonale namleté kávy. Mlýnky MK4 jsou vymazlené do posledního detailu, aby byly mlýnkem na celý život. A ty nové barvy!


  zlato černý termohrnek na kávu Frank Green

 5. FRANK GREEN V NOVÉM KABÁTĚ.
  Znát termohrnek, který neteče? Krom svého jedinečeného stylu je to právě schopnost nevybryndat kávu do tašky, co dělá z Franka Greena miláčka kávomilek i kávomilů. Aktuální módní lesk se nyní promítnul také do vzhledu těchto legendárních termohrnků.


  červená konvička na šlehání mléka značky barista space

 6. BARISTA SPACE KONVIČKA
  Barista bez konvičky na mléko by nebyl baristou. Ani tím domácím, natož profi. S dobrou konvičkou přichází i více zábavy a radosti při tvorbě latté s geniálně propracovanými obrázky na hladině. A o jakých konvičkách baristé sní? O těch od Barista Space, ty už z ruky nedají.


  stříbrný mlýnek na kávu Eureka Oro Single Dose

 7. EUREKA MIGNON ORO
  mlýnek, na který všichni čekali. Pokud jej váš kávou posedlý příbuzný či kamarád nemá, určitě po něm už nějakou chvíli pokukuje. Oro ví, co je kvalitně namletá káva. Zná výhody mletí kávy stylem single dose a s funkcí Blow Up má 0 % retenci.


  Bialetti Moka konvička s elektrickou základnou

 8. AUTOMATICKÁ MOKA KONVIČKA
  Tak na půl automatickým kávovarem, se může stát tato Moka konvička. Tradiční značka Bialetti, klasický tvar, ale moderní styl použití. S elektrickou základnou, časovačem, auto-vypnutím, no prostě pro snadnější přípravu každodenní moka kávy.


  černý kelímek na kávu HuskeeCup

 9. EKO-KELÍMEK HUSKEECUP
  Nejekologičtější kelímek na kafe? Tak to bude ten, co je z kávy sám vyrobený. Říkáme mu Huskee a je nejen hezký, ale i moc pohodlný. Snadná údržba, lehkost a nerozbitnost materiálu se u upcyklovaných produktů jen tak nevidí. Huskee Cup to umí všechno.


 10. Balíčky pražené Lázeňské kávy jako předplatnéPŘEDPLATNÉ KÁVY
  Nemusíte znát jejich kompletní kávovou výbavu, nemusíte se bát nevhodného dárku. Naše kávové předplatné je jedinečný tím, že radost z něj mají všichni kávičkáři. Opět je naším dárkovým bestsellerem. Aby ne – káva, která se sama pravidelně doplňuje za čerstvou, kdo by tohle nechtěl!

Byl článek užitečný?

Průměrné hodnocení 0 / 5. Hodnocení: 0

Buďte první kdo ohodnotí..

Pražíme především výběrovou kávu a zajišťujeme služby pro kavárny a firmy.
Doporučujeme pro skvělou kávu
zrnková káva a kapsle
Výběrová káva čerstvě pražená káva a výběrové kapsle
kávovary
Kávovary pákové, automatické a překapávací kávovary
mlýnky na kávu
Mlýnky na kávu ruční a elektrické mlýnky na kávu
Naše služby pro gastro

Spokojení zákazníci

95% spokojených zákazníků

Čerstvá káva

pražíme 10+ druhů káv

Vše pro přípravu kávy

70+ značek kávového vybavení

Doprava zdarma

při objednávce nad tisíc Kč