Také vás okouzlily prémiové domácí kávovary Rocket Espresso? Nablýskané espresso kávovary vyrobené ručně šikovnými italskými řemeslníky. Rocket jsou top domácí kávovary na espresso, tedy na perfektní espresso! Pojďte se podívat, který bude pro vás ten nejlepší.

Nejlepší kávovar od Rocket Espresso – OBSAH:

kávovar rocket espresso appartamento měďený
Špičkové kávovary Rocket Espresso vyjdou vstříc i těm nejnáročnějším potřebám zákazníků. A to po stránce výkonu, funkcí, ovládání i designu. Zdroj obrázku: Canva pro

PROČ DOMÁCÍ PÁKOVÝ KÁVOVAR OD ROCKET ESPRESSO?

Jak velí italská tradice výrobců kávovarů, ani tato firma z Milána nezanedbá žádný detail, co se vzhledu či funkčnosti týče. Rocket Espresso vyrábí své kávovary ručně, s péčí v každém kroku této řemeslné výroby. Kávovary jsou v průběhu procesu výroby kontrolovány a každý model je navržen pro potřeby i toho nejnáročnějšího zákazníka.

 

V této firmě se spojuje jednak zkušenosti a láska ke kávě italům vlastní, ale také filozofie z druhé strany světa. Konkrétně toto spojení představují zakladatelé firmy. Ital Daniele Berenbruch a Andrew Meo z Nového Zélandu. Jejich industriálně vyhlížející kávovary poskytují poskytují možnost připravit si i doma dokonalé espresso.

KTERÝ ESPRESSO KÁVOVAR ROCKET SI VYBRAT?

Precizní výroba, kvalitní zpracování i technologie, měření tlaku, parní tryska a profesionální hlava kávovaru čili legendární E61. Všechno najdete v každém modelu Rocket Espresso. Podle vašich představ a potřeb pak můžete vybírat z modelů:

 • Appartamento
 • Giotto (V nebo R)
 • Mozzafiato (V nebo R)
 • R 58
 • R 60V
 • R Nine One

VLASTNOSTI DOMÁCÍCH KÁVOVARŮ ROCKET ESPRESSO

Appartamento Giotto V / Mozzafiato V Giotto R / Mozzafiato R R 58
PID Ne Ano Ano Ano
Časovač Ne Ano Ano Ano
Bojler 1,8 l 1,8 l 1,8 l 1,8 l + 0,6 l
Nádrž na vodu 2.9 l 2,5 l 2,9 l 2,5
Přívod vody Ne Ne Ano Ano
Čerpadlo Vibrační Vibrační Rotační Rotační
domácí kávovary rocket espresso
Domácí řada kávovarů Rocket Espresso

KOMPAKTNÍ KÁVOVAR NA ESPRESSO, KTERÝ NEZKLAME

Chcete lahodné espresso, ale také chcete kávovar na latté a cappuccino? I v základním modelu Rocket Espresso, tedy verze Appartamento, se setkáte s výkonným kávovarem s profesionální hlavou E61. Ta poskytuje skvělé podmínky pro vždy skvělou extrakci espressa. Díky tepelnému výměníku můžete současně i šlehat mléko na váš Flat White, cappuccino či latté.

 

Appartamento myslí na ty kávomilce, kteří si chtějí užít svůj šálek kávy. Nechtějí se spokojit s nejlevnějšími modely domácích pákových kávovarů. Rocket Appartamento bývá prvním pákovým kávovarem opravdových milovníků espressa. Nebo jako upgrade ze základního levného kávovaru, který jim už prostě nestčí. Jste jedním z nich? Pak se už stačí jen zamyslet, která z designových kombinací kávovaru Appartamento bude slušet právě vaší kuchyni.

PROZKOUMEJTE VŠECHNY DESIGNY ROCKET ESPRESSO APPARTAMENTO!
Rocket Espresso Appartamento White
Bojler: Single bojler s HX výměníkem. Čerpadlo: vibrační. Dávkování: Manuální. Zdroj vody: Nádržka
36 739,0 Kč
Do 3 dnů u vás
Rocket Espresso Appartamento Copper
Bojler: Single bojler s HX výměníkem. Čerpadlo: vibrační. Dávkování: Manuální. Zdroj vody: Nádržka
37 162,0 Kč
Do 3 dnů u vás
Rocket Espresso Appartamento Black/White
Bojler: Single bojler s HX výměníkem. Čerpadlo: vibrační. Dávkování: Manuální. Zdroj vody: Nádržka
38 001,0 Kč
Do 3 dnů u vás
Rocket Espresso Appartamento Black/Copper
Bojler: Single bojler s HX výměníkem. Čerpadlo: vibrační. Dávkování: Manuální. Zdroj vody: Nádržka
41 490,0 Kč
Do 3 dnů u vás

ESPRESSO KÁVOVAR PŘESNĚ PODLE VAŠICH POTŘEB

Že se výrobci z Milána chtějí zavděčit opravdu všem milovníkům dobrého espressa, svědčí především jejich kávovary typu Cronometro. Jednak se prodávají ve dvou „karosériích“: Giotto nebo Mozzafiato. Za druhé se pak liší specifika jejich verzí „V“ a „R“.

ROCKET ESPRESSO CRONOMETRO V

Při rozhodování o koupi šikovného domácího kávovaru na espresso značky Rocket, tedy nejprve porovnejte vlastnosti obou verzí. Zjistíte, že v obou „véčkové“ kávovary mají na rozdíl od základního Appartamenta časovač extrakce espressa, což vám ulehčí práci s přípravou každé kávy. Také se u těchto kávovarů setkáte s PID systémem, který je významnou pomůckou pro kontrolu teploty vody. Vibrační čerpadlo i tepelný výměník je samozřejmostí.

ROCKET ESPRESSO CRONOMETRO R

V případě, že se u na první pohled stejných kávovarů podivujete vyšší ceně, je vysvětlení rozdílu ukryto právě v písmenku „R“. To totiž označuje, že uvnitř kávovaru je namontováno čerpadlo rotační na místo vibračního. Jeho výhodou je především udržení konzistentního tlaku vody během procesu extrakce kávy. Což je i důvodem, proč jsou právě rotační čerpadla srdcem všech profesionálních kávovarů.

 

Dále pak mají tyto kávovary vše, co správný pákový kávovar má mít. Respektive všechny výhody předchozích modelů kávovarů Rocket Espresso. Navíc můžete jak Giotto R tak Mozzafiato R napojit přímo na přívod vody. Jakmile si vyzkoušíte kávovar napojený na vodu, tedy bez nutnosti doplňování zásobníku, už nebudete chtít jiný. Jste rozhodnuti pro Cronometro R? Výborně, teď si vyberte, zda se vám líbí rovné moderní Mozzafiato nebo klasický vzhled Giotto.

ROCKET ESPRESSO CRONOMETRO MÁ PRO KAŽDÉHO NĚCO. VYBERTE SI!
Rocket Espresso Mozzafiato Cronometro R černý
Bojler: Single bojler s HX výměníkem. Čerpadlo: rotační. Dávkování: Manuální. Zdroj vody: Přímý přívod vody
58 067,0 Kč
Do 3 dnů u vás
Rocket Espresso Mozzafiato Cronometro V
Bojler: Single bojler s HX výměníkem. Čerpadlo: vibrační. Dávkování: Manuální. Zdroj vody: Nádržka
48 744,0 Kč
Do 3 dnů u vás
Rocket Espresso Giotto Cronometro V
Bojler: Single bojler s HX výměníkem. Čerpadlo: vibrační. Dávkování: Manuální. Zdroj vody: Nádržka
46 817,0 Kč
Do 3 dnů u vás

DOMÁCÍ PÁKOVÝ KÁVOVAR PRO BARISTY

Ve výrobní hale Rocket Espresso vymysleli, jak technologii z profi kávovarů zmenšit do kompaktních rozměrů domácího kávovaru. Výsledný stroj pak nazvali R58 respektive R Cinquantotto. Kávovar má opravdu více než slušnou výbavu počínaje PID systémem, rotačním čerpadlem, možností přímého napojení na přívod vody i časovač. K tomu všemu se do něj vešly rovnou dva bojlery!

 

Mít doma kávovar se dvěma „kotlema pod kapotou“ se opravdu hodí. Jeden má objem 1,8 l a druhý (pro přípravu espressa) 0,58 l. Každý se tak stará o svoji funkci respektive teplotu. To znamená nebývale přesnou teplotní stabilitu při přípravě vašeho dokonalého espressa, o jaké si kávovary s jedním bojlerem mohou nechat zdát. No a a by toho nebylo málo R 58 je vybaven komunikačním modulem – dotykovou obrazovkou, aby jste si se svým kávovarem ještě snadněji rozuměli.

Kávovar s výměníkem nebo dvěma bojlery?

Přečtěte si, jak typy bojlerů v kávovaru fungují.

NEJLEPŠÍ DOMÁCÍ KÁVOVARY OD ROCKET ESPRESSO

Ačkoli by se R 58 už mohl považovat za opravdu špičkový kávovar od Rocket Espresso, musím vám představit ještě dva modely – R 60V a R Nine One. Tyto třešničky jsem si schovávala na konec tohoto článku, protože se jedná o kávovary pro opravdové „fajnšmekry“. A čím jsou tak jedinečné?

ROCKET ESPRESSO R 60V

Tohle zlatíčko umí vše, co R 58. Kromě naprosté kontroly nad teplotou vody či času extrakce získáte s tímto kávovarem i moc nad profilací tlaku při přípravě espressa. O čem je řeč? Nastavíte si až pět různých časových intervalů průběhu extrakce a naprogramujete jiný tlak v těchto intervalech. V praxi to znamená kontrolované zvýšení či snížení tlaku.

 

Jakým tlakem se bude vaše espresso extrahovat, je tak jen na vás. A hra s preinfuzí či postupným snižováním tlaku na konci extrakce může začít. Vy si můžete užívat ideální profil extrakce tedy dokonale vybalancovanou chuť espressa přesně podle vás. Komunikovat s R 60V a nastavovat či kontrolovat průběh extrakce můžete pomocí digitálního ovladače nebo přes wifi z aplikace ve vašem telefonu.

ROCKET R NINE ONE

Modely R 58 nebo R 60V se u profesionálních kávovarů inspirují, ale stále si udržují především kompaktnost domácího kávovaru. Nejvyšší řada, tedy R Nine One, je vyvinuta nejen pro použití v domácnostech, ale i v malém provozu či jako kancelářský kávovar.

 

Jeho specifické vlastnosti zahrnují profilaci tlaku jako u R 60V plus ještě poloautomatický profil. Samotné čerpadlo je navíc magneticky usazeno pro tichý provoz kávovaru. Kávovar má integrovaný dotykový displej a samozřejmě musím zmínit jeho dva bojlery z nerezové oceli o objemech 1,9 l a 3,6 l. Takže přesnou teplotu si udrží i při přípravě více káv najednou.

CHTĚJTE TO NEJLEPŠÍ. ŠPIČKOVÉ MODELY KÁVOVARŮ ROCKET ESPRESSO
Rocket Espresso R 58 Cinquantotto
Bojler: Multi bojler. Čerpadlo: rotační. Dávkování: Nastavitelné. Zdroj vody: Přímý přívod vody, Nádržka
65 900,0 Kč
Do 3 dnů u vás
Rocket Espresso R NINE ONE
Bojler: Multi bojler. Čerpadlo: rotační. Dávkování: Nastavitelné. Zdroj vody: Přímý přívod vody, Nádržka
141 371,0 Kč
Do 3 dnů u vás

NA CO NEZAPOMENOUT, PŘI VÝBĚRU DOMÁCÍHO PÁKOVÉHO KÁVOVARU

Na závěr ještě dodám pár osvědčených tipů při koupi domácího kávovaru na espresso. Ať už si vyberete jakýkoliv kávovar, vždy je důležité myslet na jeho údržbu a prevenci před poškozením. Díky tomu si své skvělé espresso či cappuccino budete užívat dlouhá léta a investice do kávovaru se nebude navyšovat o drahý servis

ČIŠTĚNÍ PÁKOVÉHO KÁVOVARU

Svému novému kávovaru proto pořiďte i kosmetický balíček, tedy čistící prostředky pro kávovary. Čištění kávovaru by mělo být pravidelné, základní propláchnutí hlavy kávovaru pomocí slepého sítka v portafiltru na denní bázi. Myslete i na parní trysku, kterou nejlépe vyčistíte speciálním prostředkem proti mléčným zbytkům.

UDRŽUJTE SVŮJ KÁVOVAR V ČISTOTĚ, ABY VÁM KÁVA STÁLE CHUTNALA

KVALITNÍ VODA PRO CHUTNOU KÁVU

Jen ze dvou surovin je vaše espresso stvořeno. Z kávy a vody. Proto nejde myslet pouze na kvalitní zrna jako podmínku skvělé chuti kávy. Složení vody, kterou použijete pro váš kávovar dokáže nečekaně ovlivnit průběh extrakce a tím chuť vaší kávy. A pokud potřebujete ještě další důvod, proč si pořídit filtraci vody, vězte, že je to nejlepší prevence před poškozením vašeho kávovaru vodním kamenem.

OCHRAŇTE SVŮJ KÁVOVAR A PROZKOUMEJTE ZPŮSOBY FILTRACE VODY
BWT Bestmax Premium 2XL filtrační kartuš
Doprava zdarma + Dárek navíc
9 358,0 Kč
Skladem ihned
BWT Bestmax Premium S filtrační kartuš
Doprava zdarma + Dárek navíc
2 399,0 Kč
Do 3 dnů u vás
BWT Bestmax Premium V filtrační kartuš
Doprava zdarma + Dárek navíc
2 928,0 Kč
Skladem ihned
BWT Bestmax Premium M filtrační kartuš
Doprava zdarma + Dárek navíc
3 854,0 Kč
Skladem ihned
BWT Bestmax Premium XL filtrační kartuš
Doprava zdarma + Dárek navíc
5 908,0 Kč
Skladem ihned
BWT Bestmax V filtrační kartuš
Doprava zdarma + Dárek navíc
2 458,0 Kč
Skladem ihned
BWT Bestmax M filtrační kartuš
Doprava zdarma + Dárek navíc
3 602,0 Kč
Skladem ihned
BWT Bestmax L filtrační kartuš
Doprava zdarma + Dárek navíc
4 645,0 Kč
Skladem ihned

Časté otázky k výběru pákového kávovaru

Domácí kávovary od Rocket Espresso si zakládají na kompaktních rozměrech, ačkolif v sobě ukrývají spoustu užitečných funkcí a technologie. Pokud je však místo v kuchyni opravdu limitující, bude nejlepším řešením nejmenší z „rocketů“ čili Appartamento.

Ač si jsou svým vzhledem velmi podobní je v těchto verzích velký rozdíl. Uvnitř kávovarů v modelu Cronometro R se nachází rotační čerpadlo. To je sice dražší, ale výkonnější. Co se týče stálosti tlaku a odolnosti. Tyto kávovary mají také možnost napojení na vodu.

Stále váháte, který kávovar Rocket si postavíte do kuchyně?

Rádi vám usnadníme vaše dilema. Vyplňte kontaktní formulář níže a náš kávový expert Zdeněk se vám ozve. Pomůže s výběrem ideálního kávovaru podle vašich představ a poradí s jakýmkoli kávovým problémem!

Kontaktujte nás

kontakt
Zdeněk Mareček
zdenek@lazenskakava.cz
Pražič

  Spokojení zákazníci

  98% spokojených zákazníků

  Čerstvá káva

  pražíme 14 druhů káv

  Vše pro přípravu kávy

  177 značek kávového vybavení

  Doprava zdarma

  při objednávce nad 1490 Kč
  Lazenskakava.cz TheBakeryCoffee.com
  Pražíme především výběrovou kávu pod dvěma značkami, ale upražíme i unikátní kávu jen pro vás.

  Jsme nadšenci do kávových technologií, pro kavárny a kanceláře zajišťujeme kávovary - pákové, automatické i překapávače.
  Děláme servis kávovarů a marketingovou podporu.

  O kávě také školíme s akreditačí MŠMT.
  Doporučujeme pro skvělou kávu
  zrnková káva a kapsle
  Výběrová káva čerstvě pražená káva a výběrové kapsle
  kávovary
  Kávovary pákové, automatické a překapávací kávovary
  mlýnky na kávu
  Mlýnky na kávu ruční a elektrické mlýnky na kávu
  Naše služby pro gastro