Na obdarování někoho, koho milujete, není nikdy špatná chvíle. Pokud ale chcete svůj další dárek načasovat na svátek zamilovaných, vybrali jsme pro vás ty nejlepší valentýnské dárky, které potěší jak ženy, tak i muže.

Čokoládová láska až na měsíc

Čokoláda je oblíbeným krok k vyznání lásky na Valentýna. Skrývá v sobě jisté kouzlo, které v podstatě funguje jako vyznání lásky v podobě jídla. Tato sladká pochoutka nejen rozplývá v ústech příval chutí, ale také rozplývá naše srdce blahem.

Znáte známé anglické vyznání lásky “I love you to the moon and back”? Po téhle dárkové sadě už vám partner neřekne nic jiného.

Čokoládové měsiční kameny, bláznivé ufonky a vesmírně dobrá káva. Vyzkoušejte tento dárkový box a objevte lásku vesmírnou.

Historie čokolády na Valentýna

Samotný Valentýn sahá až do římské éry, ale přidání čokolády jako základního vybavení v den oslav lásky je poměrně novým doplňkem.

Pravděpodobně za tímto valentýnském stojí anglický výrobce čokolády Richard Cadbury a jeho marketingová strategie.

Jeho britská rodina v 19. století vyráběla čokoládu a právě Cadbury Vyrobil čokoládové tyčinky, které byly chuťově dobré a zároveň ekonomické. Dříve totiž byla čokoláda drahá a z omezených zdrojů si ji mohla dovolit pouze elitní třída.

Jeho dalším krokem bylo vytvoření krásných krabiček na čokoládu s amorem a růžemi, které byly považovány za symbol romantiky. Není třeba dodávat, že jeho čokolády se staly chutnými a komerčně využitelnými, a tak se prodávaly jako blesk.

Cadbury byl vlastně tím, kdo jako první vynalezl čokoládu ve tvaru srdce a navždy změnil valentýnský svátek pro celé generace zamilovaných.

Dárkový box pro ženy
Dárkový box, který rozzáří oči každé ženy. Zdroj obrázku: Lázeňská káva

Dárková krabice pro ženy plná lásky

Sypaný čaj, čokoláda s obsahem 40% kakaa a s lyofilizovanými ostružinami a výběrová káva Arabica na přípravu espressa. To je překvapení, které skrývá tato dárková krabice, která zaručeně potěší každou partnerku.

Valentýnský dárek pro těhotné ženy

A pro ty, kteří očekávají v rodině přírůstka máme valentýnský dárek taky! Dárková krabice pro těhotné obsahuje 100% kávu arabiku bez kofeinu z Kolumbie, krabičku sypaného bylinného bio čaje a kvalitní mléčnou čokoládu.

Valentýnský dárek i pro muže

A mysleli jsme i na všechny muže, partnery a manžely! Ti si v dárkové krabičce pochutnají na ručně sbírané 100% Arabice, zpracované naturální metodou, bylinném bio čaji Opravdový muž a na tabulce kvalitní a hořké čokolády.

Dárkový box pro muže
Darujte svému partnerovi box plný lásky. Zdroj obrázku: Lázeňská káva

Káva, čaj a horká čokoláda: 3 nápoje na zahřátí

Dáte si kávu, čaj a nebo horkou čokoládu? A co rovnou od každého jedno? Tento jedinečný balíček obsahuje na výběr hned ze tří nejoblíbenějších nápojů.

Rádi startujete svá rána s pořádným espressem? V této dárkové sadě najdete Cascaru na přípravu čaje ze sušených kávových třešní, Ajala Elixír na horkou čokoládu a naše čerstvě pražená káva na espresso.

Pokud jste spíše tým filtrované kávy i pro vás máme dárkový box s Cascarou, horkou čokoládou a Lázeňskou kávou na filtr.

Co je to Cascara?

Sušené kávové slupky od kávových třešní, ze kterých se dělá exotický nápoj s názvem Cascara. Tento nápoj se připravuje pomocí nálevu naprosto omamné vůně a chuti a připomíná spíše čaj než kávu.

Cascara jako správný kávovníkový plod obsahuje také trochu kofeinu, průměrně asi 22 mg.

Přečtěte si o tomto záhadném nápoji více.

Romantická snídaně do postele

Kdo by nemiloval snídani do postele? A obzvlášť tu valentýnskou? Tento dárkový box se postará o ranní kafíčko, dezert v podobě zapečených kokosových hnízd a o lahodné ořechové máslo z kešu.

Nevybrali jste si vysněný dárek pro vaši drahou polovičku nebo si prostě jen nejste jistí, co by jí či jemu udělalo největší radost? Dárkový poukaz v hodnotě dle vašeho výběru to jistí. Vybrat si můžete z více jak 90 značek kávového vybavení s dopravou zdarma a neomezenou platností.

Vyberte box, který potěší vašeho milovníka kávy

FAQ's – Časté dotazy

Čokoládové, sladké, méně kyselé chutě kávy jsou ideální na nabuzení té správné atmosféry na Valentýna. Vyzkoušejte 👉 Lázeňskou výběrovou kávu a objevte tu svoji nejoblíbenější.

👉 Cascara je exotický nápoj podobný čaji, který se vyrábí sušením kávových slupek od kávových třešní.

Byl článek užitečný?

Průměrné hodnocení 0 / 5. Hodnocení: 0

Buďte první kdo ohodnotí..

Pražíme především výběrovou kávu a zajišťujeme služby pro kavárny a firmy.
Doporučujeme pro skvělou kávu
zrnková káva a kapsle
Výběrová káva čerstvě pražená káva a výběrové kapsle
kávovary
Kávovary pákové, automatické a překapávací kávovary
mlýnky na kávu
Mlýnky na kávu ruční a elektrické mlýnky na kávu
Naše služby pro gastro

Spokojení zákazníci

95% spokojených zákazníků

Čerstvá káva

pražíme 10+ druhů káv

Vše pro přípravu kávy

70+ značek kávového vybavení

Doprava zdarma

při objednávce nad tisíc Kč